Gewijzigde openingsuren recyclageparken (containerpaken) tijdens hittegolf.

Klik HIER voor meer informatie.

Gemeentelijke rubrieken
afdrukken

Samenstelling

Burgemeester

Chris Selleslagh Open VLD 
Politie, brandweer, burgerlijke stand, infrastructuur, openbare werken en werken in eigen beheer
chris.selleslagh@grimbergen.be – 0475 70 43 03 – 02 260 12 00
Spreekuren: op afspraak (kabinet burgemeester op gelijkvloers)

Schepenen

Philip Roosen N-VA
Eerste schepen
Schepen voor cultuur, mobiliteit en dierenwelzijn
philip.roosen@grimbergen.be – 0495 52 42 21
Spreekuren: op afspraak (schepenlokaal 1 op verdieping 2A)

 
Bart Laeremans Vernieuwing
Schepen van omgeving, wonen, ruimtelijke ordening, integratie en Vlaams karakter
bart.laeremans@grimbergen.be – 0476 46 98 85
Spreekuren: op afspraak (schepenlokaal 3 op verdieping 2A)
 

Karlijne Van Bree Vernieuwing
Schepen voor onderwijs, toerisme en erfgoed
karlijne.vanbree@grimbergen.be – 0474 93 12 19
Spreekuren: op afspraak (schepenlokaal 3 op verdieping 2A in gemeentehuis)

 
Tom Gaudaen Open VLD
Schepen voor jeugd, sport en internationale betrekkingen
tom.gaudaen@grimbergen.be – 0477 22 03 17
Spreekuren: op afspraak (schepenlokaal 2 op verdieping 2A in gemeentehuis)

 
Eric Nagels Vernieuwing
Schepen van lokale economie, leefmilieu, afvalbeleid, land- en tuinbouw
eric.nagels@grimbergen.be – 0477 36 72 42
Spreekuren: op afspraak (locatie in overleg met schepen)

 
William De Boeck Open VLD
Schepen van financiën, personeel, organisatie en feesten
william.deboeck@grimbergen.be – 0475 67 01 52
Spreekuren: op afspraak (schepenlokaal 2 op verdieping 2A)

 
Anne Laure Mouligneaux N-VA
Schepen voor welzijn, digitalisering en communicatie
Voorzitter Bijzonder Comité Sociale Dienst
anne-laure.mouligneaux@grimbergen.be – 0497 47 16 08
Spreekuren: op afspraak (schepenlokaal 1 op verdieping 2A in gemeentehuis of OCMW, Verbeytstraat 30 te Strombeek-Bever)